PayDeg
Sayfa 5
 
 
Paylaşım değişimi getirir
 
Linkedin Company ProfileFacebookTwitter
 
 

PayDeg Günlüğü

 
 

Eller Office Üzerinde

Excel - Şartlı biçimleme
Şartlı biçimleme ile, kurala uymayanları görme şansınız olur. Bu örnek ile, eğer şirket günde 8 saat üzerinde çalışma için onay istiyorsa basit bir zaman çizelgesi ile 8 saatin üzerindeki çalışmaları vurgulayarak göstermek mümkün:

Microsoft OfficeMicrosoft Office

Google DriveGoogle Drive

Open Office

Open Office

 

Bugünün rekabet ortamı şartları bize güçlü ve donanımlı olmamız gerektiğini gösteriyor. Eğitimin sebep olduğu eşitsizlikten kurtulmak hayat boyu sürekli öğrenme ile mümkündür.

Biz PayDeg olarak Office eğitimini yazılımı iş ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere daha verimli kullanmanızı sağlamak üzere yeniden tasarladık.   

PayDeg olarak biz öğrencileri basit iş çözümleri konusunda bilgilendirip rakipleri önünde bir adım öne geçmelerine yardımcı oluruz. Sadece bu amaçla düzenlediğimiz Office eğitimlerimiz mevcut.

Eğer Office eğitimlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz PayDeg eğitimleri.

PayDeg’in eğitimleri bozyap gibi ihtiyaçlara ve isteğe göre ayarlanabilir. Lütfen İhtiyaç Analizi eğitimi doğru düzenleyebilmemiz için doldurunuz.

İpuçları için, kısa videolar da hazırlıyoruz. Kanalımızda bunları takibedebilirsiniz. Linkimiz burada Bağımlı Dahi Kanalı - Geek's Channel . Tüm eğitim ipuçları ile ilgili videolara burada ulaşabilirsiniz, ilgilendiğinizin üzerinde tıklamanız yeterli.

Günlüğümüzün önceki sayılarındaki ipuçlarına da ulaşabilirsiniz;

 

İkinci ipucu

Excel'de Dinamik Grafik
Eğer sıradan tablolama beceriniz ötesine geçmeyi istiyorsanız, Dinamik grafikleri öğrenme ile başlamak iyi bie seçenek olacaktır.

Anahtar, grafiğin veri kaynağını dinamik alan olarak tanımlamaktadır. Bunu yaptıktan sonra, grafik veri kaynağındaki değişiklikleri hatta eklemeleri otomatik olarak yansıtacaktır.

Dynamic Charts Microsoft Office

GoogleDocs- spreadsheet

Google Spread Sheet

Daha fazla ipucu

Formülsüz kolay Matematik

Çarpm etkisi..

Easy MathMicrosoft Office

Çift olanları bulmak

Filtreleme etkisi..

Finding DuplicatesMicrosoft Office

 
  << --
-->>