PayDeg Günlüğü
Sayfa 5
 
 
Paylaşım değişimi getirir
 
Linkedin Company ProfileFacebookTwitter
 
 

PayDeg

 
 

Eller Office'de

GDrive - Google Docs
GDrive - GoogleDocs'da bir doküman-belge nasıl hazırlanır videosu aşağıda izleyebilirsiniz.
Şirketim için bir şablon örneği hazırladım size.

İkinci videoda is belgeyi düzenlemeyi göstermeye çalıştım.
Bir öncekinde hazırladığım şablonu kullandım..

 

Bugünün rekabet ortamı şartları bize güçlü ve donanımlı olmamız gerektiğini gösteriyor. Eğitimin sebep olduğu eşitsizlikten kurtulmak hayat boyu sürekli öğrenme ile mümkündür.

Biz PayDeg olarak Office eğitimini yazılımı iş ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere daha verimli kullanmanızı sağlamak üzere yeniden tasarladık.   

PayDeg’in eğitimleri sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır. Bunu gerçekleştirebilmek sizi daha iyi destekleyebilmek ve zamanınızı doğru harcayabilmek için ihtiyaçlarınız hakkında net ve açık bilgiye ihtiyacımız var.

PayDeg olarak biz öğrencileri basit iş çözümleri konusunda bilgilendirip rakipleri önünde bir adım öne geçmelerine yardımcı oluruz. Sadece bu amaçla düzenlediğimiz Office eğitimlerimiz mevcut.

Eğer Office eğitimimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen web sayfalarımızı ziyaret ediniz; PayDeg training ve eğitimden önce lütfen ihtiyaç formunu doldurunuz; Necessity Analysis.

 

İkinci İp ucu

Kendi şablonunuzu nasıl hazırlarsınız?

Ms Word;
Sol üst köşedeki Office düğmesine tıklayın ve açılan menüde "Farklı Kaydet" üzerine gelin ve yeni ikinci menünün açılmasını sağlayıın Daha sonra "Word Şablonu" üzerinde klikleyin. Böylece "Farklı Kaydet" penceresi açılacak, Bie dosya ismi verin ve uzantısının "dotx" olduğundan emin olun.

Open Office;
"Dosya" menüsü üzerinde klikleyin ve "Farklı Kaydet", veya direk olarak menüde bulunan üzerinde klikleyin. Sonra bir dosya ismi verin ve uzantısının "ott" olduğundan emin olun.

Google Docs;
İlk olarak şablonunuzu belge olarak hazırlayın. GDrive ana sayfasında üstteki menüde More üzerinde klikleyin ve Submit as template seçip boşlukları gerekli şekilde doldurduktan sonra Submit Template düğmesini klikleyin. Böylece Google Docs Şablon Galeri'sinde "Şablonlarım" sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir müddet sonra Şablonlarım sayfasında dokümanınızı görebilirsiniz...

Office 365;
Eğer Office2007 veya 2010 kendi bilgisayarınıza yüklü ise şablonunuzu onlarla hazırlamalısınız. Belgeyi kaydederken "Farklı kaydet" penceresinde TeamSite Documents adresini yazmalısınız. Böylece belgeniz Office 365'deki sitenizde kaydolur. Takım arkadaşlarınızın görebilmesi için belgeyi Sharepoint kütüphanesine yükleyebilirsiniz..

PayDeg's Office tips- Word Template

 

PayDeg's Office tips- Gdrive Template

  << --
-- >>