PayDeg Günlüğü
Sayfa 5
 
 
Paylaşım değişimi getirir
 
Linkedin Company ProfileFacebookTwitter
 
 

PayDeg

 
 

Eller Office'de

Microsoft Office
Microsoft Office 2010 ile işinize destek bulabilirsiniz. Word'de tekliflerinizi yazabilir, Excel'de hesaplamalarınızı yapabilir, You can write your proposals in Word, Outlook ile müşterilerinizle iletişimde olabilir, PowerPoint ile işinizi tanıtabilir, müşteri bilgilerinizi Access'de tutabilirsiniz..

Open Office
Open Office ile hemen herşeyi yapabilirsiniz. Açık kaynak olduğundan
ücretsizdir..

Google Docs
Google Docs sizin ve çalışma arkadaşlarınızın ya da öğrencilerinizin gerçek zamanlı ve güvenli olarak kullanımı kolay online kelime işlem, elektronik tablo ve sunumdüzenleyicisi ile bilgilerinizi hazırlamanıza, paylaşmanıza ve saklamanıza olanak tanır. Yeni dokümanları sıfırdan hazırlayabilir ya da hazır dokümanlarınızı yükleyebilirsiniz. Hiçbir yazılımı yükleme ihtiyacı gerektirmez, tüm verileriniz güvenli olarak her hangi bir bilgisayardan erişilmek üzere saklanır. Ve ÜCRETSİZDİR

Office 365
Office 365 kullandığın kadar öde mantığıyla güvenli, heryerden ulaşılabilir eposta, takvim, Office Web uygulamaları, anlık mesajlaşma, konferans ve dosya paylaşımı sunar.

 

Bugünün rekabet ortamı şartları bize güçlü ve donanımlı olmamız gerektiğini gösteriyor. Eğitimin sebep olduğu eşitsizlikten kurtulmak hayat boyu sürekli öğrenme ile mümkündür.

Biz PayDeg olarak Office eğitimini yazılımı iş ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere daha verimli kullanmanızı sağlamak üzere yeniden tasarladık.   

PayDeg’in eğitimleri sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır. Bunu gerçekleştirebilmek sizi daha iyi destekleyebilmek ve zamanınızı doğru harcayabilmek için ihtiyaçlarınız hakkında net ve açık bilgiye ihtiyacımız var.

PayDeg olarak biz öğrencileri basit iş çözümleri konusunda bilgilendirip rakipleri önünde bir adım öne geçmelerine yardımcı oluruz. Sadece bu amaçla düzenlediğimiz Office eğitimlerimiz mevcut.

Eğer Office eğitimimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen web sayfalarımızı ziyaret ediniz; PayDeg training ve eğitimden önce lütfen ihtiyaç formunu doldurunuz; Necessity Analysis.

 

İlk İp ucu

Satır aralığı nasıl ayarlanır?

Ms Word;
Şeritte paragraf altında Satır aralığı düğmesi üzerinde klikleyin.

Open Office;
Biçimlendirme menüsünde Pragraf seçip Satır başı & Satır aralığı tabında Satır Aralığı altında istediğiniz seçimi yapın.

Google Docs;
Araç çubuğunda Satır aralığı menüsünde istediğiniz aralığı seçin..

Office 365;
Office2007 veya 2010 bilgisayarınıza yüklüyse Office 365 bunu kullanır. Eğer yüklü değilse Office web uygulamasını kullanabilirsiniz. Her ikisi de Word deki satır aralığı düğmesini kullanır.

PayDeg'in Office ipuçları
 
  << --
-- >>